114 stupňů Fahrenheita

Admin Cestopis 1 Comment

Když jsem nedávno psal o tom, jak se vaříme, neuměl jsem si představit, že může být ještě hůř. Může. Dnes nám naše teploměry ukázali 114 stupňů Fahrenheita, tedy 45 stupňů Celsia. A to ve stínu, prosím! Měli jsme o sto kilometrů méně, ale táhli jsme se jak hlemýždi, od benzínky k benzínce. Cesta z příjemné přírodní oázy Zion Parku do Las Vegas tak trvala déle, než jsme plánovali.

Po cestě jsme navštívili Valley od Fire State Park. Než jsme však zabočili mezi rozervané červené skály, objevili jsme něco, na co jsme celou cestu čekali. Přírodní jezero na koupání! V tom vedru jsme jásali nadšením. Když jsme vlezli do vody, tak jsme se pak navzájem střídali v odvaze ukončit to a vylézt ven. Dlouho se nám to nepodařilo, takže jsme ve vodě byli alespoň hodinu. Už chápu, co znamená voda uprostřed pouště pro strádající. Na závěr polít trička a dokonalé osvěžení bylo hotovo.

Po koupání honem do červeného ohnivého údolí, nafotit klikatící se silnici a pak rovnou nekonečnou dálnicí do Las Vegas. Ani jsme neměli moc chuť obcházet atrakce, brzo jsme zapadli do útulného steakhausu a skvěle se najedli. Už jste jedli americké baby back ribs?

Comments 1

Napsat komentář